WSCHODNIOAZJATYCKIE METODY RUCHU DLA ZDROWIA I ROZWOJU OSOBISTEGO
TAIJI (Tai Chi) QIGONG (Chi Kung)
Weekend 8-9 października,
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, Warszawa/ oraz online
WSTĘP WOLNY


W drugi weekend października zapraszamy na wydarzenie, którego w Polsce jeszcze nie było! Festiwal Energii Świadomego Ruchu, lokalnie w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz na żywo, online w całej Polsce.

To unikalna możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z wschodnioazjatyckimi metodami ruchu umysł - ciało Taiji (Tai Chi), Qigong (Chi Kung) i systemów pokrewnych.

Wydarzenie przybliżyć ma każdemu zainteresowanemu, czym są te metody ruchu dla zdrowia i rozwoju osobistego.

Szczególnie teraz, w okresie, w którym wciąż rośnie stres codziennego życia pogłębiający negatywne trendy zdrowotne, psychiczne i fizyczne, warto zapoznać się ze sprawdzonymi technikami prozdrowotnych aktywności fizycznych oraz szerokim wachlarzem ofert zajęć, aby wybrać coś dla siebie.QiFit Festival to
Program festiwalowy

szereg otwartych zajęć, warsztatów, wykładów i prezentacji, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów, będących najznakomitszymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Strefa wystawców

pokazy form i programów szkoleniowych oraz stoiska z atrakcyjną i różnorodną ofertą zajęć i aktywności prezentowane przez organizacje, szkoły i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Relacja online na żywo

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Odbywa się w tym samym czasie: lokalnie w Warszawie w Muzeum Azji i Pacyfiku oraz online z dostępem z całej Polski

Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. 


Dzień 1, Sobota, 8 października

10: 00 - 18:00 - wydarzenia festiwalowe i strefa wystawców

Dzień 2, Niedziela, 9 października

10: 00 - 15:00 - wydarzenia festiwalowe i strefa wystawców 

15:30 - 18:00 - część panelowa, poświęcona międzysektorowej perspektywie rozwoju Taiji i Qigongu na płaszczyznach sportu, edukacji i zdrowia


W trakcie festiwalu można też zwiedzić nową wystawę stałą „PODRÓŻE NA WSCHÓD” w MAiP. Wstęp na wystawę jest biletowany.

Prelegenci i warsztaty w programie Festiwalu
Pełen program Festiwalu, lista wystawców i prelegentów publikowana będzie sukcesywnie na tej stronie, wydarzeniu FB oraz w mediach społecznościowych QiFit oraz Fundacji Dantian.

Transmisje online dostępna będzie na kanałach:

Gospodarzem imiennym Festiwalu jest platforma QiFit, www.qifit.pl, promująca ruch, zdrowie i rozwój z wykorzystaniem wschodnioazjatyckich metod umysł – ciało.

Partnerem technicznym jest agencja Taktogram

Wydarzenie organizuje Fundacja Dantian w partnerstwie Muzeum Azji i Pacyfiku z współfinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki.