Witaj na kursie Sztuka i Ruch, malowanie naturalnymi barwnikami 


Na tym kursie znajdziesz odpowiedzi: jak zrelaksować się i odprężyć podczas malowania. Jakie ćwiczenia służą do rozluźnienia ciała, a dokładnie rąk i bioder. Dowiesz się jak przed przystąpieniem do nauki, zmniejszyć stres i zwiększyć koncentrację. Przede wszystkim nauczysz się jak używać naturalnych barwników jakimi są zielona herbata, spirulina (sproszkowane algi morskie) oraz kawa? Dowiesz się również, jak mieć więcej energii i jak pozbyć się niepokoju, dzięki zajęciu się kreatywną pracą twórczą.


Wkrocz na drogę samopoznania. Podążając za doświadczoną nauczycielką sztuki i instruktorką qigongu Marzeną Rostkowską, próbuj, doświadczaj, badaj swoje odczucia w trakcie praktyki, obserwuj pojawiające się w ciele doznania. Niech twoja praktyka prowadzi cię do lepszego zdrowia, samopoczucia i budzenia kreatywności.


Ten autorski cykl, to 9 odcinków z lekcjami od przygotowania ciała i umysłu, do zaaranżowania stanowiska pracy, mieszania barwników, aż po zadania praktyczne z malowania. Zapraszam!


Do kogo jest skierowany?

Jeśli zależy ci na polepszeniu jakości życia, na swobodniejszym poruszaniu się, na głębszym kontakcie z własnym ciałem i umysłem, na rozbudzeniu swojej kreatywności przez malowanie, ten kurs jest dla ciebie. Kurs jest przeznaczony dla zainteresowanych poznawaniem naturalnych technik prozdrowotnych odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz dobrego samopoczucia.


Wymagania

Aby, wziąć udział w tym kursie, nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Wystarczy chęć poznania i uczenia się nowych sposobów poruszania się, ciekawość poznania nowych technik malowania. Jeśli chodzi o umiejętności, nabierzesz je z czasem i dzięki praktyce.Kurs prowadzi: Marzena Rostkowska

Instruktorka i pasjonatka wschodu

 •  8 Lekcji (razem 2 godz.)
 •  Dodatkowe zasoby: 5 plików
 •  Online i w twoim tempie
 •  Poziom: PODSTAWOWY
 •  Dostęp w ramach subskrypcji lub poprzez płatność jednorazową


Zainspiruj się i praktykuj samodzielnie w domu już dziś!


Poznaj Marzenę, dowiedz się o jej artystycznej podróży jako nauczycielki sztuki i instruktorki taiji i qigongu. Sprawdź jak, starożytne formy pracy z ciałem i duchem oraz umysłem, przełożyły się na kreatywność i witalność.

Poznaj historię malowania naturalnymi barwnikami, zapoznaj się z materiałami i odkryj medytacyjne aspekty sztuki i qigongu.

Postępuj zgodnie z radami Marzeny. Wybierz odpowiednie miejsce do pracy i praktyki, znajdź dla siebie czas, oraz ustal swoją rutynę aby tworzyć i ćwiczyć regularnie.

Rozpocznij od historii jaką przebyła Marzena, aby móc stworzyć ten kurs, posłuchaj i nastrój się przed pracą przy koncercie dzwonków koshi i tybetańskich miś. Poćwicz ciało, zharmonizuj umysł, zrelaksuj się przy qigongu, następnie przygotuj z Marzeną stanowisko pracy i nauczyć się jak mieszać barwniki. Stwórz swój pierwszy kolorystyczny wzornik i wykonaj zadania malarskie, powodzenia!

Nadaj ostateczny szlif swojej praktyce. Poznaj cały cykl i daj nam znać o efektach swojej pracy!Kurs dostępny jest w części subskrypcyjnej QiFit.

Jeśli wolisz, możesz uzyskać dostęp poprzez jednorazową płatność

Jeśli subskrybujesz już QiFit zaloguj się na swoje konto


Subskrypcja QiFit - czego możesz się spodziewać?


 • Nauka we własnym tempie
 • Radość z nauki w domu, bez wyznaczonych terminów. Szybko przyswajasz wiedzę, a swój plan zajęć układasz wedle uznania.
 • Nauka z najlepszymi instruktorami
 • Przydatne metody oraz ciekawe techniki przedstawione i wyjaśnione przez najlepszych specjalistów ze świata sztuk walki
 • Doświadczeni prowadzący
 • Wszyscy prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie. Przekazują wiedzę z pasją, tłumaczą zagadnienia w jasny sposób, a podczas zajęć kładą nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.